UKS CULMEN CHEŁMNO – AZS WSG BYDGOSZCZ 3:2 [III LIGA KOBIET]

UKS Culmen Chełmno wygrał w sobotę (18.03.2023) w meczu III ligi siatkówki kobiet z AZS WSG Bydgoszcz 3:2, który odbył się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie.

Po nieoczekiwanej porażce w Toruniu z ROYEN MUKS X LO Toruń 2:3 (28:26, 25:21, 21:25, 23:25, 3:15) nasz zespół bardzo potrzebował wygranej.

– W meczu z AZS, w którym przegraliśmy dwa pierwsze sety potrzebowaliśmy czasu, aby wejść na odpowiedni poziom – mówi Maciej Szulc, trener Culmenu. – Od początku nie graliśmy dobrze. Dopiero w trzecim secie udało nam się znaleźć optymalne ustawienie.

Był to przedostatni mecz naszej drużyny w III lidze kujawsko-pomorskiej. Do rozegrania pozostało spotkanie z AZS UMK Toruń, które odbędzie się w Chełmnie 25 marca.

Do półfinałów o awans do II ligi awansują dwie drużyny.