Sport szkolny - Rok 2021/2022

ETAP MIEJSKI

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI
23.09.2021 (godz. 11.00) Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) “Orlik”, Aleje 3-go Maja SPRAWDŹ
23.09.2021 (godz. 11.00) Piłka nożna (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) “Orlik”, Aleje 3-go Maja SPRAWDŹ
05.10.2021 (godz. 10.00) Sztafetowe biegi przełajowe (K i M) *
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Stadion Miejski SPRAWDŹ
05.10.2021 (godz. 10.00) Sztafetowe biegi przełajowe (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Stadion Miejski SPRAWDŹ
06.10.2021 (godz. 12.00) Szachy drużynowe (K i M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska SPRAWDŹ
06.10.2021 (godz. 12.00) Szachy drużynowe (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska SPRAWDŹ
18.10.2021 (godz. 12.00) Tenis stołowy drużynowy (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) “Pilawa” SPRAWDŹ
18.10.2021 (godz. 12.00) Tenis stołowy drużynowy (K i M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) “Pilawa” SPRAWDŹ
03.11.2021 (godz. 12.00) Unihokej (K i M) **
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Szkoła Podstawowa nr 2
05.11.2021 (godz. 12.00) Unihokej (K i M) ** Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 2
08.11.2021 (godz. 12.00) Siatkówka (K) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Szkoła Podstawowa nr 2
09.11.2021 (godz. 12.00) Siatkówka (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 2
01.12.2021 (godz. 12.00) Badminton drużynowy (K i M) **
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Szkoła Podstawowa nr 1
13.12.2021 (godz. 12.00) Badminton drużynowy (K i M) **
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 1
10.01.2022 (godz. 12.00)
Siatkówka (K)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 2
10.01.2022 (godz. 12.00)
Siatkówka (M)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 2
02.02.2022 (godz. 12.00) Piłka ręczna (K i M)
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Szkoła Podstawowa nr 1
01.03.2022 (godz. 12.00)
Piłka ręczna (K i M)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 1
31.03.2022 (godz. 10.00) Biegi przełajowe drużynowe (K i M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Stadion Miejski
31.03.2022 (godz. 10.00)
Biegi przełajowe drużynowe (K i M)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Stadion Miejski
06.04.2022 (godz. 12.00) Koszykówka (K) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Szkoła Podstawowa nr 2
07.04.2022 (godz. 12.00) Koszykówka (M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Szkoła Podstawowa nr 2
11.04.2022 (godz. 12.00)
Koszykówka (K)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 2
13.04.2022 (godz. 12.00)
Koszykówka (M)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Szkoła Podstawowa nr 2
25.04.2022 (godz. 12.00) Pływanie drużynowe (K i M) **
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Kryta Pływalnia “Wodnik”, ul. Krótka
27.04.2022 (godz. 12.00)
Pływanie drużynowe (K i M) **
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Kryta Pływalnia “Wodnik”, ul. Krótka
29.04.2022 (godz. 12.00) Piłka nożna (K) **
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) “Orlik”, Aleje 3-go Maja
29.04.2022 (godz. 12.00)
Piłka nożna (K) **
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) “Orlik”, Aleje 3-go Maja
09.05.2022 (godz. 12.00) Czwórbój Lekkoatletyczny (K i M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Stadion Miejski
13.05.2022 (godz. 12.00)
Lekkoatletyka
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Stadion Miejski
18.05.2022 (godz. 12.00) Trójbój Lekkoatletyczny (K i M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) Stadion Miejski
06.06.2022 (godz. 12.00)
Siatkówka plażowa (K i M) **
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) Jezioro Starogrodzkie
09.06.2022 (godz. 12.00) Koszykówka 3×3 (K i M) **
Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) “Orlik”, Aleje 3-go Maja
10.06.2022 (godz. 12.00)
Koszykówka 3×3 (K i M) **
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008) “Orlik”, Aleje 3-go Maja

*zawody rozgrywane w ramach etapu powiatowego

**zwycięzcy awansują od razu do etapu wojewódzkiego – w etapie powiatowym nie rozgrywa się tych dyscyplin

ETAP POWIATOWY

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI

POBIERZ KALENDARZE POWIATOWE I WOJEWÓDZKIE

SPRAWDŹ KOMUNIKATY KOŃCOWE Z ZAWODÓW POWIATOWYCH

ETAP WOJEWÓDZKI

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI
11.10.2021 Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) – ćwierćfinał Wąbrzeźno SPRAWDŹ
20.10.2021 Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2009 i mł.) – półfinał Chełmno SPRAWDŹ
Skip to content