Kalendarz imprez sportowych - 2020

TERMIN NAZWA MIEJSCE ORGANIZATOR RELACJA/WYNIKI
19.01.2020 Turniej Barażowy Mistrzostw Województwa Kadetek w siatkówce Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie UKS Culmen Chełmno SPRAWDŹ
26.01.2020 Półfinał Eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w siatkówce kobiet Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie UM Chełmno SPRAWDŹ
09.02.2020 Finał Eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w koszykówce mężczyzn Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie UM Chełmno SPRAWDŹ
22.02.2020 Mistrzostwa Województwa PFKK w karate kyokushin Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie Chełmiński Klub Karate Kyokushin SPRAWDŹ
29.02-01.03.2020 27. Halowy Turniej o Puchar Burmistrza w tenisie ziemnym Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie Szkoła Tenisa “Karol” SPRAWDŹ
13.03.2020 Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Chełmna Kryta Pływalnia “Wodnik” przy SP 1 w Chełmnie UM ODWOŁANO
14.03.2020 Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim KPZLA/MLKS Nadwiślanin/UM Chełmno ODWOŁANO
15.03.2020 Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS/KPOZTS ODWOŁANO
21-22.03.2020 I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w enduro Tor motocrossowy “Przy Żelaznym Moście” w Chełmnie/Grubnie KM Wisła Chełmno ODWOŁANO
22.03.2020 III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS Chełmno/KPOZTS ODWOŁANO
28.03.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim POZLA/KPZLA/MLKS Nadwiślanin/UM Chełmna ODWOŁANO
05.04.2020 II runda Mistrzostw Strefy Północnej w motocrossie Tor motocrossowy “Przy Żelaznym Moście” w Chełmnie/Grubnie KM Wisła Chełmno ODWOŁANO
18.04.2020 Mistrzostwa Województwa Młodzików w tenisie stołowym Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie KPOZTS/LUKS Chełmno ODWOŁANO
19.04.2020 Mistrzostwa Województwa Kadetów w tenisie stołowym Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie KPOZTS/LUKS Chełmno ODWOŁANO
19.04.2020 49. Ogólnopolskie Biegi Uliczne Memoriał Jana Schmeltera i 5. Bieg Zakochanych Chełmno, ul. Rynek MLKS Nadwiślanin Chełmno ODWOŁANO
01.05.2020 Mityng Kwalifikacyjny w lekkoatletyce do Igrzysk Olimpijskich Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno/UM Chełmna ODWOŁANO
14.05.2020 Czwartek Lekkoatletyczny – I rzut Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno ODWOŁANO
23.05.2020 Ogólnopolski Turniej Koszykówki U-15 o Puchar Burmistrza Chełmna Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie MCHKK Chełmno ODWOŁANO
30.05.2020 Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim SSW Dragon Chełmno ODWOŁANO
14.06.2020 Mistrzostwa Województwa Skrzatów w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie KPOZTS/LUKS Chełmno ODWOŁANO
17.06.2020 Mityng Lekkoatletyczny i Bieg na 10 000 m dla amatorów Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno WIĘCEJ
18.06.2020 5. Miejsko-Gminna Spartakiada Seniorów Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim Chełmińska Rada Seniorów ODWOŁANO
20.06.2020 1. Turniej “Otwarcie Lata” w koszykówce 3×3 o Puchar Burmistrza Chełmna Orlik w Chełmnie MCHKK/UM Chełmna WIĘCEJ
27.06.2020 (godz. 16.00) 9. Triathlon Mondi dla Amatorów Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim Mondi/UM Chełmno ODWOŁANO
04.07.2020 I runda – Letnia Grand Prix Chełmna w siatkówce plażowej Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim UM/CHLS TKKF WIĘCEJ
05.07.2020 1. Mistrzostwa Chełmna w wędkarstwie spławikowym Jezioro Starogrodzkie Koło PZW Record Chełmno/UM Chełmna WIĘCEJ
11.07.2020 II runda – Letnia Grand Prix Chełmna w siatkówce plażowej Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim UM/CHLS TKKF WIĘCEJ
22.07.2020 Turniej Gier i Zabaw z okazji 75-lecia MLKS Nadwiślanin Chełmno Orlik w Chełmnie MLKS Nadwiślanin/UM Chełmna WIĘCEJ
25.07.2020 Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Chełmna w tenisie ziemnym kobiet i mężczyzn Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim WIĘCEJ
15.08.2020 Puchar Starosty Chełmińskiego w tenisie ziemnym mężczyzn Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim WIĘCEJ
22-23.08.2020 Puchar Burmistrza w siatkówce plażowej Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim OM TKKF Chełmno WIĘCEJ
29.08.2020 1. “Dziewiątka wokół 9 wzgórz chełmińskich’’ biegiem, z kijkami lub spacerem Stadion Miejski w Chełmnie (start i meta) Mondi/UM Chełmna i Świecia/MLKS Nadwiślanin ODWOŁANO
29.08.2020 III runda (finał) – Letnia Grand Prix Chełmna w siatkówce plażowej Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim UM/CHLS TKKF WIĘCEJ
29.08.2020 27. Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Memoriał Lecha Sławatyckiego Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim UKS Nadwiślanin/Sokół Chełmno ODWOŁANO
29.08.2020 Mistrzostwa Województwa Młodzików w tenisie stołowym Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie KPOZTS/LUKS Chełmno WIĘCEJ
29.08.2020 Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim SSW Dragon Chełmno WIĘCEJ
30.08.2020 Północna Liga w kolarstwie górskim MTB Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim WBTiming WIĘCEJ
30.08.2020 Mistrzostwa Województwa Kadetów w tenisie stołowym Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie KPOZTS/LUKS Chełmno WIĘCEJ
30.08.2020 Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców w tenisie stołowym Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie LUKS/KPOZTS WIĘCEJ
12.09.2020 Turniej Mikstów o Puchar Burmistrza w tenisie ziemnym Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim WIĘCEJ
12.09.2020 Turniej Młodziczek i Kadetek w siatkówce o Puchar Burmistrza Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie UKS Culmen Chełmno ODWOŁANO
13.09.2020 I Długodystansowe Zawody Pływackie Jeziora Starogrodzkiego Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim UM Chełmna WIĘCEJ
19.09.2020 Finał Wojewódzkiej Ligi Młodzików w lekkoatletyce Stadion Miejski w Chełmnie KPZLA/MLKS Nadwiślanin Chełmno ODWOŁANO
20.09.2020 9. Półmaraton Mondi Chełmno – Świecie Chełmno-Świecie Mondi/UM Chełmno/OKSiR Świecie ODWOŁANO
25.09.2020 1. Nocne Bieganie Chełmińską Starówką ul. Rynek w Chełmnie MLKS Nadwiślanin/UM Chełmna WIĘCEJ
26.09.2020 Turniej Dzieci o Puchar Burmistrza w tenisie ziemnym Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim
26.09.2020 Ogólnopolski Turniej Koszykówki U-12 o Puchar Burmistrza Chełmna Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie MCHKK Chełmno ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE
27.09.2020 Mistrzostwa Strefy Północnej w motocrossie Tor motocrossowy “Przy Żelaznym Moście” w Chełmnie/Grubnie KM Wisła  Chełmno
28.09.2020 Czwartek Lekkoatletyczny – I rzut Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno
04.10.2020 Mistrzostwa Województwa Skrzatów w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS/KPOZTS
05.10.2020 2. Otwarte Mistrzostwa Chełmna w baśce ECWM w Chełmnie CHLB/UM Chełmno
11.10.2020 49. Ogólnopolskie Biegi Uliczne Memoriał Jana Schmeltera i 5. Bieg Zakochanych Chełmno, ul. Rynek MLKS Nadwiślanin Chełmno
17.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim POZLA/KPZLA/MLKS Nadwiślanin/UM Chełmna
22.10.2020 Czwartek Lekkoatletyczny – II rzut Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno
24-25.10.2020 VII-VIII runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w enduro Tor motocrossowy “Przy Żelaznym Moście” w Chełmnie/Grubnie KM Wisła Chełmno
11.11.2020 Turniej Niepodległości o Puchar Burmistrza w wędkarstwie spinningowym Łęg Koło PZW Record Chełmno
06.12.2020 Turniej Mikołajkowy w minisiatkówce Hale Sportowe SP 2 i ZS 2 w Chełmnie UKS Culmen Chełmno
18.12.2020 17. Turniej im. Brunona Zastempowskiego w koszykówce Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie OM TKKF Chełmno
Skip to content