Kalendarz imprez sportowych - 2019

TERMIN NAZWA MIEJSCE ORGANIZATOR RELACJA/WYNIKI
24.02.2019 Mistrzostwa Województwa w karate kyokushin Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie CHKKK Chełmno SPRAWDŹ
02-03-03.2019 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym młodzików Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie LUKS Chełmno SPRAWDŹ
09-10.03.2019 XXVI Halowy Turniej o Puchar Burmistrza w tenisie ziemnym Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie Szkoła Tenisa “Karol”
09.03.2019 Halowy Turniej o Puchar Burmistrza w piłce nożnej skrzatów Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie UKS Szkółka Piłkarska Chełmno
07.04.2019 48. Ogólnopolskie Biegi Uliczne Memoriał Jana Schmeltera Start i meta na rynku w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno SPRAWDŹ
13-14.04.2019 I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w cross country Tor motocrossowy przy “Żelaznym Moście” w Chełmnie/Grubnie KM Wisła Chełmno SPRAWDŹ
14.04.2019 Finał Ligi “Miasto Zakochanych Cup” w piłce nożnej  żaków Orlik w Chełmnie UKS Szkółka Piłkarska Chełmno
12.05.2019 Wojewódzkie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody Ośrodek Jazdy Konnej “Górka” w Chełmnie OJK Górka Chełmno
22.05.2019 Czwartek Lekkoatletyczny (II rzut) Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno SPRAWDŹ
25.05.2019 XII Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych i I runda Pucharu Polski Jezioro Starogrodzkie SSW Dragon Chełmno SPRAWDŹ
25.05.2019 Turniej o Puchar Dyrektor COS w piłce nożnej Stadion Miejski w Chełmnie KS Chełminianka
29.05.2019 Turniej z okazji Dnia Dziecka w karate kyokushin Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie CHKKK Chełmno
31.05-2.06.2019 Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza w koszykówce U-13 Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie MCHKK Chełmno
15.06.2019 Wojewódzka Liga Młodzików w lekkoatletyce (I rzut) Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin Chełmno SPRAWDŹ
15.06.2019 I Regaty Żeglarskie na Wiśle o Puchar Wójta Gminy Grudziądz Chełmno – Szynych Gmina Grudziądz/Toruński Okręgowy Związek Żeglarski
16.06.2019 VIII Triathlon Mondi dla Amatorów Jezioro Starogrodzkie Mondi/UM Chełmno SPRAWDŹ
16.06.2019 Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Burmistrza w tenisie ziemnym dzieci Jezioro Starogrodzkie Szkoła Tenisa Karol
27.06.2019 Miejsko-Gminna Spartakiada Seniorów Jezioro Starogrodzkie Chełmińska Rada Seniorów SPRAWDŹ
06.07.2019 Półfinał kwalifikacji do IOSW w siatkówce plażowej kobiet Jezioro Starogrodzkie UM Chełmno SPRAWDŹ
13.07.2019 Półfinał kwalifikacji do IOSW w siatkówce plażowej mężczyzn Jezioro Starogrodzkie UM Chełmno SPRAWDŹ
20.07.2019 Turniej o Puchar Starosty w tenisie ziemnym Jezioro Starogrodzkie Szkoła Tenisa Karol
17.08.2019 Finał kwalifikacji do IOSW w siatkówce plażowej mężczyzn Jezioro Starogrodzkie UM Chełmno SPRAWDŹ
23-24.08.2019 Turniej o Puchar Burmistrza w siatkówce plażowej Jezioro Starogrodzkie TKKF/CHLS
24.08.2019 Finał kwalifikacji do IOSW w siatkówce plażowej kobiet Jezioro Starogrodzkie UM Chełmno SPRAWDŹ
30.08.2019 MCHKK Streetball Challenge Orlik w Chełmnie MCHKK Chełmno
01.09.2019 Północna Liga MTB XC w kolarstwie górskim o Puchar Burmistrza Jezioro Starogordzkie wbtiming/UM Chełmno SPRAWDŹ
07.09.2019 Turniej o Puchar Burmistrza w tenisie ziemnym dzieci Jezioro Starogrodzkie Szkoła Tenisa Karol
14.09.2019 Baraż kwalifikacji do IOSW w siatkówce plażowej kobiet Jezioro Starogordzkie UM Chełmno SPRAWDŹ
15.09.2019 Półmaraton Mondi Chełmno – Świecie Chełmno – Świecie Mondi/UM Chełmno/OKSiR Świecie SPRAWDŹ
15.09.2019 VI Turniej Deblowy o Puchar Prezesa TKKF w Chełmnie w tenisie ziemnym Jezioro Starogordzkie Szkoła Tenisa Karol/TKKF
21.09.2019 II Turniej Mikstów o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Chełmna w tenisie ziemnym Jezioro Starogrodzkie Szkoła Tenisa Karol
29.09.2019 Mistrzostwa Strefy Północnej w motocrossie Tor motocrossowy przy “Żelaznym Moście” w Chełmnie/Grubnie KM Wisła Chełmno SPRAWDŹ
05.10.2019 Turniej o Puchar Burmistrza w koszykówce U-11 Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie MCHKK Chełmno SPRAWDŹ
09.10.2019 Czwartek Lekkoatletyczny (I rzut) Stadion Miejski w Chełmnie MLKS Nadwiślanin SPRAWDŹ
20.10.2019 Kwalifikacje do IOSW w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS Chełmno SPRAWDŹ
24.10.2019 I Otwarte Mistrzostwa Chełmna w baśce ECWM w Chełmnie CHLB/UM Chełmno SPRAWDŹ
27.10.2019 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym skrzatów Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS Chełmno SPRAWDŹ
27.10.2019 I runda kwalifikacji do IOSW w siatkówce mężczyzn Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie UM Chełmno SPRAWDŹ
03.11.2019 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym seniorek Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS Chełmno SPRAWDŹ
08.11.2019 Bieg Niepodległości o Puchar Dyrektora ZSO 1 w Chełmnie Start i meta na rynku w Chełmnie ZSO nr 1 w Chełmnie
01.12.2019 Turniej Mikołajkowy w minisiatkówce Hale Sportowe Zespołu Szkół nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie UKS Culmen Chełmno SPRAWDŹ
08.12.2019 Turniej Mikołajkowy dzieci w kręgle Kręgielnia Grawitacja w Chełmnie Kręgielnia Grawitacja SPRAWDŹ
09.12.2019 Finał Grand Prix Burmistrza w baśce ECWM w Chełmnie CHLB/UM Chełmna SPRAWDŹ
15.12.2019 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym skrzatów Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie LUKS Chełmno SPRAWDŹ
20.12.2019 Turniej Zastempowskiego w koszykówce Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie TKKF SPRAWDŹ
22.12.2019 Finał Grand Prix Kręgielni Grawitacja w kręglach Kręgielnia Grawitacja w Chełmnie Kręgielnia Grawitacja SPRAWDŹ
28-29.12.2019 Turniej “TOP-8” w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie KPOZTS/LUKS SPRAWDŹ
30.12.2019 Turniej Sylwestrowy w tenisie stołowym Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie TKKF SPRAWDŹ
Skip to content