Sport szkolny - Rok 2022/2023

ETAP MIEJSKI

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI
26.09.2022 (godz. 10.00) Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie SPRAWDŹ
26.09.2022 (godz. 10.00) Piłka nożna (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie SPRAWDŹ
03.10.2022 (godz. 10.00) Tenis stołowy (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
04.10.2022 (godz. 10.00) Sztafetowe biegi przełajowe (K i M) * Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie SPRAWDŹ
04.10.2022 (godz. 10.00) Sztafetowe biegi przełajowe (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie SPRAWDŹ
05.10.2022 (godz. 10.00) Tenis stołowy (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
19.10.2022 (godz. 10.00) Szachy (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska w Chełmnie SPRAWDŹ
19.10.2022 (godz. 10.00) Szachy (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska w Chełmnie SPRAWDŹ
07.11.2022 (godz. 10.00) Unihokej (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
10.11.2022 (godz. 10.00) Unihokej (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
28.11.2022 (godz. 10.00) Piłka ręczna (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
02.12.2022 (godz. 10.00) Badminton (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie
07.12.2022 (godz. 10.00) Badminton (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie
09.12.2022 (godz. 10.00) Piłka ręczna (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
18.01.2023 (godz. 10.00) Siatkówka (K) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
20.01.2023 (godz. 10.00) Siatkówka (M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
08.02.2023 (godz. 10.00) Siatkówka (K) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
10.02.2023 (godz. 10.00) Siatkówka (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
06.03.2023 (godz. 10.00) Pływanie (K i M) ** Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Kryta Pływalnia “Wodnik” w Chełmnie
08.03.2023 (godz. 10.00) Pływanie (K i M) ** Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Kryta Pływalnia “Wodnik” w Chełmnie
13.03.2023 (godz. 10.00) Koszykówka (K) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
15.03.2023 (godz. 10.00) Koszykówka (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
kwiecień 2023 (godz. 10.00) Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym ** Klasy IV-VI i klasy VII-VIII Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
04.04.2023 (godz. 10.00) Drużynowe biegi przełajowe (K i M) * Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
04.04.2023 (godz. 10.00) Drużynowe biegi przełajowe (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
17.04.2023 (godz. 10.00) Koszykówka (K) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
19.04.2023 (godz. 10.00) Koszykówka (M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
26.04.2023 (godz. 10.00) Piłka nożna (K) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie
28.04.2023 (godz. 10.00) Piłka nożna (K) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie
08.05.2023 (godz. 10.00) Czwórbój Lekkoatletyczny (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
10.05.2023 (godz. 10.00) Trójbój Lekkoatletyczny (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
22.05.2023 (godz. 10.00) Lekkoatletyka (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
05.06.2023 (godz. 10.00) Siatkówka plażowa (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Jezioro Starogrodzkie w Chełmnie
14.06.2023 (godz. 10.00) Koszykówka 3×3 (K i M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie
16.06.2023 (godz. 10.00) Koszykówka 3×3 (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie

* zawody rozgrywane podczas etapu powiatowego

** zawody poza kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego

K – kobiety (dziewczęta), M – mężczyźni (chłopcy)

ETAP WOJEWÓDZKI

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI
17.10.2022 Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) – ćwierćfinał Chełmno SPRAWDŹ
24.10.2022 Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) – półfinał Chełmno SPRAWDŹ
26.10.2022 Tenis stołowy (K) Licealiada (2003 i mł.) – ćwierćfinał Chełmno SPRAWDŹ
03.11.2022 Tenis stołowy (K) Licealiada (2003 i mł.) – półfinał Chełmno SPRAWDŹ
03.11.2022 Piłka nożna (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008-2009) – finał Nakło SPRAWDŹ
07.11.2022 Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2010 i mł.) – finał Bydgoszcz SPRAWDŹ
07.11.2022 Tenis stołowy (K) Licealiada (2003 i mł.) – finał Chełmno SPRAWDŹ
Skip to content