Medaliści Mistrzostw Polski

2022

Prezentujemy medalistów Mistrzostw Polski – reprezentantów klubów sportowych z Chełmna

Patrycja Oller

silver_medal

srebrny medal

Data: 11.02.2022
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Rzeszowie
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 3 km)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Maja Margiel

bronze_medal

brązowy medal

Data: 11.02.2022
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Rzeszowie
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 3 km)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Arkadiusz Schiedel

gold_medal

złoty medal

Data: 11.02.2022
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Rzeszowie
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 5 km)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Michał Oczkoś

silver_medal

srebrny medal

Data: 11.02.2022
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Rzeszowie
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 5 km)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Wiktoria Przybytkowska

bronze_medal

brązowy medal

Data: 05.05.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Białymstoku
Dyscyplina: Tenis stołowy (drużynowo)
Kategoria: Juniorki młodsze
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń/Janusz Błażejewicz

Malwina Słupska

bronze_medal

Data: 05.05.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Białymstoku
Dyscyplina: Tenis stołowy (drużynowo)
Kategoria: Juniorki młodsze
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń/Janusz Błażejewicz

brązowy medal

Wiktoria Przybytkowska

bronze_medal

brązowy medal

Data: 06.05.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Białymstoku
Dyscyplina: Tenis stołowy (gra podwójna)
Kategoria: Juniorki młodsze
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń/Janusz Błażejewicz

Kinga Lonser

gold_medal

złoty medal

Data: 08.05.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski PFKK w Gdańsku
Dyscyplina: Karate kyokushin
Kategoria: U-16 kata
Klub: CHKKK Chełmno
Trener: Michał Okoński

Łukasz Chmielecki

silver_medal

srebrny medal

Data: 08.05.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski PFKK w Gdańsku
Dyscyplina: Karate kyokushin
Kategoria: Open kata
Klub: CHKKK Chełmno
Trener: Michał Okoński

Marcel Gaszkowski

bronze_medal

brązowy medal

Data: 08.05.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski PFKK w Gdańsku
Dyscyplina: Karate kyokushin
Kategoria: U-16 kata
Klub: CHKKK Chełmno
Trener: Michał Okoński

Kajetan Latański

bronze_medal

brązowy medal

Data: 08.07.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Radomiu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 10 km)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Grzegorz Latański

Wiktor Złotowski

bronze_medal

brązowy medal

Data: 09.07.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Radomiu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (rzut młotem)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Kamil Stenka

silver_medal

srebrny medal

Data: 16.07.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Bielsku Białej
Dyscyplina: Lekkoatletyka (bieg przed płotki 400 m)
Kategoria: Juniorzy młodsi
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Kamil Marczak

bronze_medal

brązowy medal

Data: 16.07.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski w Bielsku Białej
Dyscyplina: Lekkoatletyka (rzut młotem)
Kategoria: Juniorzy młodsi
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Jan Rompkowski

bronze_medal

brązowy medal

Data: 31.07.2022
Zawody: Mistrzostwa Polski
Dyscyplina: Motocross
Kategoria: MX 125
Klub: KM Wisła Chełmno
Trener: –

Skip to content