Sport szkolny - Rok 2023/2024

ETAP MIEJSKI

AKTUALIZACJA (10.04.2024)

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI
25.09.2023 (godz. 11.00) Piłka nożna (M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie SPRAWDŹ
25.09.2023 (godz. 12.00) Koszykówka 3×3 (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie SPRAWDŹ
27.09.2023 (godz. 11.00) Piłka nożna (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie SPRAWDŹ
28.09.2023 (godz. 11.00) Koszykówka 3×3 (K i M) * Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie SPRAWDŹ
02.10.2023 (godz. 11.00) Sztafetowe bieg przełajowe (K i M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie SPRAWDŹ
02.10.2023 (godz. 11.00) Sztafetowe biegi przełajowe (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie SPRAWDŹ
18.10.2023 (godz. 11.00) Tenis stołowy (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
23.10.2023 (godz. 11.00) Tenis stołowy (K i M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
30.10.2023 (godz. 11.00) Badminton (K i M) * Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
30.10.2023 (godz. 11.00) Badminton (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
06.11.2023 (godz. 11.00) Szachy (K i M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska w Chełmnie SPRAWDŹ
06.11.2023 (godz. 11.00) Szachy (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska w Chełmnie SPRAWDŹ
10.11.2023 (godz. 11.00) Unihokej (K i M) * Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
16.11.2023 (godz. 11.00) Unihokej (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
07.12.2023 (godz. 11.00) Siatkówka (K ) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
07.12.2023 (godz. 11.00) Siatkówka (M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
11.12.2023 (godz. 11.00) Siatkówka (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
13.12.2023 (godz. 11.00) Siatkówka (K) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
08.01.2024 (godz. 11.00) Piłka ręczna (M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
04.03.2024 (godz. 11.00) Halowa piłka nożna (M) ** Zawody “Przyjaźń i Pokój” o Puchar Burmistrza Chełmna (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
05.03.2024 (godz. 11.00) Halowa piłka nożna (M) ** Zawody “Przyjaźń i Pokój” o Puchar Burmistrza Chełmna (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
15.03.2024 (godz. 11.00) Koszykówka (K) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
18.03.2024 (godz. 11.00) Koszykówka (M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
25.03.2024 (godz. 11.00) Pływanie (K i M) ** Zawody “Przyjaźń i Pokój” o Puchar Burmistrza Chełmna (2011 i mł.) Kryta Pływalnia w Chełmnie SPRAWDŹ
26.03.2024 (godz. 11.00) Pływanie (K i M) ** Zawody “Przyjaźń i Pokój” o Puchar Burmistrza Chełmna (2009-2010) Kryta Pływalnia w Chełmnie SPRAWDŹ
08.04.2024 (godz. 11.00) Drużynowe biegi przełajowe (K i M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie SPRAWDŹ
08.04.2024 (godz. 11.00) Drużynowe biegi przełajowe (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie SPRAWDŹ
15.04.2024 (godz. 11.00) Koszykówka (K) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
16.04.2024 (godz. 11.00) Koszykówka (M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie
25.04.2024 (godz. 11.00) Czwórbój lekkoatletyczny (K i M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
30.04.2024 (godz. 11.00) Lekkoatletyka (K i M) Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
20.05.2024 (godz. 11.00) Trójbój lekkoatletyczny (K i M) Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Stadion Miejski im. G. Mielcarskiego w Chełmnie
23.05.2024 (godz. 11.00) Piłka nożna (K) * Igrzyska Dzieci (2011 i mł.) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie
24.05.2024 (godz. 11.00) Piłka nożna (K) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Kompleks Sportowy “Orlik”, Aleje 3-go Maja w Chełmnie
30.05.2024 (godz. 11.00) Siatkówka plażowa (K i M) * Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010) Jezioro Starogrodzkie w Chełmnie

* etap powiatowy nie jest rozgrywany – mistrz Chełmna od raz awansuje do etapu wojewódzkiego

** zawody poza kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego

K – kobiety (dziewczęta), M – mężczyźni (chłopcy)

ETAP POWIATOWY

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI

POBIERZ KALENDARZ ETAPU POWIATOWEGO – IGRZYSKA DZIECI
POBIERZ KALENDARZ ETAPU POWIATOWEGO – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
POBIERZ KALENDARZ ETAPU POWIATOWEGO – LICEALIADA
WYNIKI ETAPU POWIATOWEGO – KLIKNIJ TUTAJ

ETAP WOJEWÓDZKI (ZAWODY W CHEŁMNIE)

KALENDARZ WOJEWÓDZKI I REGULAMINY ZAWODÓW – KLIKNIJ TUTAJ

TERMIN DYSCYPLINA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJE/WYNIKI
Skip to content