Sport szkolny - Rok 2019/2020

ETAP MIEJSKI

TERMIN NAZWA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJA/WYNIKI
19.09.2019 (godz. 10.30) Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 2005-2006 i 2007 i młodsi Stadion Miejski w Chełmnie SPRAWDŹ
23.09.2019 (godz. 12.00) Mini piłka nożna chłopców 2007 i młodsi Orlik w Chełmnie SPRAWDŹ
25.09.2019 (godz. 12.00) Piłka nożna chłopców 2005-2006 Orlik w Chełmnie SPRAWDŹ
10.10.2019 (godz. 12.00) Piłka ręczna chłopców 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
16.10.2019 (godz. 12.00) Piłka ręczna dziewcząt 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
16.10.2019 (godz. 13.30) Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
05.11.2019 (godz. 12.00) Unihokej dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
06.11.2019 (godz. 12.00) Unihokej dziewcząt i chłopców 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
14.11.2019 (godz. 12.00) Pływanie dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Kryta Pływalnia “Wodnik” w Chełmnie SPRAWDŹ
15.11.2019 (godz. 12.00) Pływanie dziewcząt i chłopców 2005-2006 Kryta Pływalnia “Wodnik” w Chełmnie SPRAWDŹ
18.11.2019 (godz. 12.00) Siatkówka dziewcząt 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie NIE ROZEGRANO
19.11.2019 (godz. 12.00) Siatkówka chłopców 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
27.11.2019 (godz. 12.00) Mini siatkówka dziewcząt 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
28.11.2019 (godz. 12.00) Mini siatkówka chłopców 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
02.12.2019 (godz. 11.00) Badminton dziewcząt i chłopców 2005-2006, 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie SPRAWDŹ
04.12.2019 (godz. 12.00) Tenis stołowy dziewcząt i chłopców 2005-2006 Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
09.12.2019 (godz. 12.00) Szachy dziewcząt i chłopców 2005-2006 i 2007 i młodsi Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Młyńska, Chełmno SPRAWDŹ
08.01.2020 (godz. 12.00) Tenis stołowy dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
10.02.2020 (godz. 12.00) Mini koszykówka dziewcząt 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
11.02.2020 (godz. 12.00) Mini koszykówka chłopców 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
12.02.2020 (godz. 12.00) Koszykówka dziewcząt 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie
13.02.2020 (godz. 12.00) Koszykówka chłopców 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
07.04.2020 (godz. 10.30) Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim w Chełmnie ODWOŁANO
27.04.2020 (godz. 12.00) Mini piłka nożna dziewcząt 2007 i młodsi Orlik w Chełmnie
28.04.2020 (godz. 12.00) Piłka nożna dziewcząt 2005-2006 Orlik w Chełmnie
04.05.2020 (godz. 12.00) Trójbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Stadion Miejski w Chełmnie
05.05.2020 (godz. 12.00) Lekkoatletyka dziewcząt i chłopców 2005-2006 Stadion Miejski w Chełmnie
13.05.2020 (godz. 12.00) Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Stadion Miejski w Chełmnie
20.05.2020 (godz. 12.00) Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców 2005-2006 Jezioro Starogrodzkie
02.06.2020 (godz. 12.00) Koszykówka 3×3 dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Orlik w Chełmnie
03.06.2020 (godz. 12.00) Koszykówka 3×3 dziewcząt i chłopców 2005-2006 Orlik w Chełmnie

ETAP POWIATOWY

TERMIN NAZWA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJA/WYNIKI
24.09.2019 Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 2000 i młodsi, 2005-2006, 2007 i młodsi Grubno SPRAWDŹ
01.10.2019 Piłka nożna chłopców 2005-2006 Orlik w Chełmnie SPRAWDŹ
03.10.2019 Mini piłka nożna chłopców 2007 i młodsi Orlik w Chełmnie SPRAWDŹ
10.10.2019 Lekkoatletyka 2000 i młodsi Stadion Miejski
15.10.2019 Piłka ręczna chłopców 2005-2006 Stolno
17.10.2019 Piłka ręczna dziewcząt 2005-2006 Stolno
22.10.2019 Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Stolno
07.11.2019 Piłka ręczna dziewcząt i chłopców 2000 i młodsi Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie
03.12.2019 Mini siatkówka dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Unisław
05.12.2019 Szachy dziewcząt i chłopców 2000 i młodsi Zespół Szkół n 1 w Chełmnie
10.12.2019 Siatkówka dziewcząt i chłopców 2005-2006 Unisław SPRAWDŹ
12.12.2019 Tenis stołowy dziewcząt i chłopców 2005-2006 Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
17.12.20019 Szachy dziewcząt i chłopców 2005-2006, 2007 i młodsi Starogród
09.01.2020 Tenis stołowy dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
14.01.2020 Siatkówka dziewcząt 2000 i młodsi Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
16.01.2020 Siatkówka chłopców 2000 i młodsi Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
21.01.2020 Tenis Stołowy dziewcząt i chłopców 2000 i młodsi Hala sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
18.02.2020 Koszykówka dziewcząt i chłopców 2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie
20.02.2020 Mini koszykówka dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie
25.02.2020 Koszykówka dziewcząt i chłopców 2000 i młodsi Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie
24.03.2020 Piłka nożna chłopców 2000 i młodsi Orlik w Chełmnie
07.04.2020 Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 2000 i młodsi, 2007 i młodsi Grubno
12.05.2020 Lekkoatletyka dziewcząt i chłopców 2005-2006 Stadion Miejski w Chełmnie
14.05.2020 Trójbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Stadion Miejski w Chełmnie
19.05.2020 Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców 2007 i młodsi Stadion Miejski w Chełmnie

ETAP WOJEWÓDZKI

TERMIN NAZWA KATEGORIA MIEJSCE ZAWODÓW RELACJA/WYNIKI
13.01.2020 ĆWIERĆFINAŁ

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

2005-2006 Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
16.01.2020 ĆWIERĆFINAŁ

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

2007 i młodsi Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
20.01.2020 ĆWIERĆFINAŁ

Siatkówka dziewcząt

2005-2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie SPRAWDŹ
21.01.2020 PÓŁFINAŁ

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

2005-2006 Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
11.02.2020 FINAŁ

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

2005-2006 Hala Sportowa “Pilawa” w Chełmnie SPRAWDŹ
11.02.2020 ĆWIERĆFINAŁ

Siatkówka dziewcząt

2000 i młodsi Świecie SPRAWDŹ
13.02.2020 PÓŁFINAŁ

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

2000 i młodsi Rypin SPRAWDŹ
18.02.2020 PÓŁFINAŁ

Siatkówka dziewcząt

2000 i młodsi Bydgoszcz SPRAWDŹ
18.02.2020 PÓŁFINAŁ

Siatkówka dziewcząt

2005-2006 Chełmno SPRAWDŹ
18.02.2020 FINAŁ

Tenis stołowy dziewcząt

2000 i młodsi Solec Kujawski SPRAWDŹ
Skip to content