Medaliści Mistrzostw Polski

2020

Prezentujemy medalistów Mistrzostw Polski, którzy reprezentują chełmińskie kluby sportowe.

Patrycja Oller

silver_medal

srebrny medal

Data: 14.02.2020
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 3 km)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Miłosz Oczkoś

silver_medal

srebrny medal

Data: 14.02.2020
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 5 km)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Karol Schiedel

bronze_medal

brązowy medal

Data: 14.02.2020
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 5 km)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Arkadiusz Schiedel

silver_medal

srebrny medal

Data: 29.02.2020
Zawody: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 5km)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Zuzanna Latańska

gold_medal

złoty medal

Data: 15.08.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Wiśle-Łabajowie
Dyscyplina: Lekkoatletyka (bieg alpejski)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Grzegorz Latański

Zuzanna Błażejewicz

bronze_medal

brązowy medal

Data: 03.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Sępólnie Krajeńskim
Dyscyplina: Tenis stołowy (drużynowo)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń i Janusz Błażejewicz

Katarzyna Hennig

bronze_medal

brązowy medal

Data: 03.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Sępólnie Krajeńskim
Dyscyplina: Tenis stołowy (drużynowo)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń i Janusz Błażejewicz

Agata Szczuka

bronze_medal

brązowy medal

Data: 03.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Sępólnie Krajeńskim
Dyscyplina: Tenis stołowy (drużynowo)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń i Janusz Błażejewicz

Zuzanna Błażejewicz

bronze_medal

brązowy medal

Data: 06.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Sępólnie Krajeńskim
Dyscyplina: Tenis stołowy (gra podwójna)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń i Janusz Błażejewicz

Agata Szczuka

bronze_medal

brązowy medal

Data: 06.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Sępólnie Krajeńskim
Dyscyplina: Tenis stołowy (gra podwójna)
Kategoria: Młodzieżowcy
Klub: LUKS Chełmno
Trener: Dariusz Kocoń i Janusz Błażejewicz

Miłosz Oczkoś

gold_medal

złoty medal

Data: 12.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Radomiu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 10000 m)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Patrycja Oller

gold_medal

złoty medal

Data: 12.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Radomiu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (chód 10000 m)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Dominik Stępień

bronze_medal

brązowy medal

Data: 12.09.2020
Zawody: Mistrzostwa Polski w Radomiu
Dyscyplina: Lekkoatletyka (rzut oszczepem)
Kategoria: Juniorzy
Klub: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Trener: Jan Kensik

Skip to content