LISTA STARTOWA – NOCNE BIEGANIE CHEŁMIŃSKĄ STARÓWKĄ [AKTUALIZACJA]
W piątek 27 sierpnia 2021 roku w Chełmnie odbędzie się 2. Nocne Bieganie Chełmińską Starówką. Zapraszamy wszystkich chętnych. Obowiązuje limit 100 zawodników (zapisy do 23 sierpnia).
Wpisowe wynosi 20 złotych (informacje o wpłacie w regulaminie).
Początek zawodów o godz. 20.30 na rynku w Chełmnie. Do pokonania będzie dystans 6,5 kilometra.
Patronat nad biegami objęli burmistrz miasta Chełmna Artur Mikiewicz i przewodniczący rady miasta Wojciech Strzelecki.
LISTA STARTOWA (STAN NA 26.08.2021)
LP | IMIĘ I NAZWISKO | ROK URODZENIA | MIEJSCOWOŚĆ | KLUB | WPISOWE |
---|---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof Lewandowski | 1982 | Borówno | – | TAK |
2 | Sebastian Borek | 1989 | Chełmno | – | |
3 | Sylwia Piórkowska | 1980 | Chełmno | – | TAK |
4 | Karol Maćkowski | 2004 | Chełmno | MLKS Nadwiślanin Chełmno | TAK |
5 | Bartosz Wajda | 1979 | Papowo Biskupie | Aktywne Lisewo | TAK |
6 | Tatiana Nowicka | 1974 | Świecie | Diabelski Pioruny | TAK |
7 | Mateusz Ossowski | 1991 | Gdynia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | TAK |
8 | Magdalena Jeziorska | 1995 | Chełmno | MLKS Nadwiślanin Chełmno | TAK |
9 | Krzysztof Jaruszewski | 1976 | Chełmno | – | TAK |
10 | Sławomir Hara | 1987 | Rybieniec | – | TAK |
11 | Agnieszka Pietrzak | 1990 | Chełmno | ||
12 | Justyna Skwiercz | 1990 | Świecie | – | |
13 | Tomasz Pasiek | 1987 | Świecie | TAK | |
14 | Bartosz Kuc | 1989 | Świecie | Schumacher Team Bydgoszcz | TAK |
15 | Agnieszka Gwizdała | 1990 | Bukowiec | – | TAK |
16 | Tomasz Gwizdała | 1989 | Bukowiec | – | TAK |
17 | Marzena Chmara | 1969 | Świecie | – | TAK |
18 | Klara Drosdowska | 1999 | Bydgoszcz | – | TAK |
19 | Sebastian Drosdowski | 1975 | Bydgoszcz | – | TAK |
20 | Adam Koprowicz | 1967 | Świecie | – | TAK |
21 | Katarzyna Koprowicz | 1972 | Świecie | – | TAK |
22 | Zofia Świebodzińska | 1985 | Chełmno | – | TAK |
23 | Karolina Wojciechowska | 1981 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno | TAK |
24 | Sławomir Szewczuk | 1979 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno | TAK |
25 | Sławomir Karnowski | 1974 | Chełmno | – | TAK |
26 | Jakub Kunkel | 1989 | Chełmno | – | TAK |
27 | Izabela Tomczak | 1984 | Chełmno | – | TAK |
28 | Bartosz Tomczak | 1984 | Chełmno | – | TAK |
29 | Kamila Dajewska | 1978 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno | TAK |
30 | Wojciech Dajewski | 1978 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno | TAK |
31 | Jacek Szulc | 1965 | Chełmno | – | |
32 | Damian Bąk | 1987 | Chełmno | – | TAK |
33 | Marcin Wiszowaty | 1985 | Chełmno | – | TAK |
34 | Andrzej Nowicki | 1974 | Świecie | Diabelskie Pioruny | TAK |
35 | Sabina Jakubowska | 1983 | Łubianka | – | TAK |
36 | Justyna Skwiercz | Krąplewice | – | TAK | |
37 | Radosław Świerczek | 1979 | Chełmno | – | TAK |
38 | Marek Zieliński | 1987 | Przeczno | Zabiegani Łubianka | TAK |
39 | Adrian Małecki | 1998 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno | TAK |
40 | Justyna Bylica | 1975 | Chełmno | – | TAK |
41 | Piotr Dajewski | 1982 | Nowawieś Chełmińska | – | TAK |
42 | Adam Hass | 1981 | Bydgoszcz | – | TAK |
43 | Rafał Szopiński | 1981 | Bydgoszcz | – | TAK |
44 | Maciej Banaś | 1989 | Chełmno | – | TAK |
45 | Karol Tessa | 1981 | Lisi Ogon | Bydgoszcz Fan Maraton | TAK |
46 | Zenon Szydłowski | 1986 | Chełmno | – | TAK |
47 | Mirosław Bojke | Chełmno | – | TAK | |
48 | Marek Motylewski | 1960 | Chełmno | Mondi Świecie | TAK |
49 | Renata Małek | 1971 | Lniano | – | TAK |
50 | Grażyna Chmara-Baker | 1977 | Brzeziny | – | TAK |
51 | Dawid Matus | 1995 | Grubno | – | TAK |
52 | Jakub Jakubowski | Klamry | – | TAK | |
53 | Anna Drożdż | 1991 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | TAK |
54 | Dawid Koliński | 1989 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | TAK |
55 | Ewa Pater | 1982 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | TAK |
56 | Adam Kubala | 1995 | Chełmno | – | TAK |
57 | Mariusz Link | 1967 | Chełmno | – | TAK |
58 | Krzysztof Skalski | 2003 | Chełmno | – | TAK |
59 | Wioletta Cholewczyńska | 1979 | Niedola | – | TAK |
60 | Marek Chyliński | 1975 | Chełmno | TAK | |
61 | Łukasz Beszczyński | 1990 | Chełmno | TAK | |
62 | Zuzanna Latańska | 2001 | Żygląd | MLKS Nadwiślanin Chełmno | TAK |
63 | Monika Łuczak | 1987 | Brąchnowo | – | TAK |
64 | Magdalena Kruszyńska | 1978 | Toruń | – | TAK |
65 | Mariola Witkowska | 1976 | Górsk | – | TAK |
66 | Monika Beauvale | 1979 | Rozgarty | – | TAK |
67 | Mikołaj Lewa | 1992 | Paterek | – | TAK |
68 | Agnieszka Ciesielska | 1981 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | TAK |
69 | Piotr Dyjach | 1990 | Świecie | Schumacher Team Bydgoszcz | TAK |
70 | Mariusz Walkowski | Chełmno | – | TAK | |
71 | Beata Chudecka | 1979 | Gródek | Diabelskie Pioruny | TAK |
72 | Robert Chudecki | 1976 | Gródek | Diabelskie Pioruny | TAK |
73 | Bartosz Korzec | 1990 | Chełmno | – | TAK |
74 | Krzysztof Dajewski | 1985 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno | |
75 | Michał Okoński | 1968 | Chełmno | CHKKK Chełmno | |
76 | Anna Kuźma | 1978 | Świecie | – | TAK |
77 | Grzegorz Winiarski | 1979 | Świecie | – | TAK |
78 | Ewa Szewczuk | 1978 | Chełmno | – | TAK |
79 | Karolina Hinz | 1990 | Chełmno | SSW Dragon Chełmno |
MAPKA TRASY