IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCE W CHEŁMNIE
W piątek (13.05.2022) na Stadionie Miejskim w Chełmnie odbył się finał miejski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007-2008) w lekkoatletyce. W podsumowaniu zawodów wziął udział przewodniczący rady miasta Chełmna Wojciech Strzelecki, który wręczał medale ufundowane przez burmistrza miasta Chełmna.
Wystartowali reprezentanci:
– Szkoły Podstawowej nr 2 Chełmno,
– Szkoły Podstawowej nr 4 Chełmno.
Nie wystartowali reprezentanci:
– Szkoły Podstawowej nr 1.
Medaliści uzyskali prawo reprezentowania Gminy Miasto Chełmno w zawodach powiatowych, które odbędą się 17.05.2022 o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim w Chełmnie.
MEDALIŚCI
Dziewczęta
100 m
1. Wiktoria Przyłucka (SP 4 Chełmno) 14,31
2. Maria Mrozek (SP 2 Chełmno) 14,63
3. Kinga Lonser (SP 2 Chełmno) 15,30
300 m
1. Lena Panek (SP 2 Chełmno) 53,25
2. Kinga Lonser (SP 2 Chełmno) 54,66
3. Amelia Morawska (SP 4 Chełmno) 55,77
800 m
1. Julia Rodzik (SP 4 Chełmno) 3:09,34
2. Aleksandra Tomaszek (SP 4 Chełmno) 3:35,79
3. Sophia Pyżewska (SP 2 Chełmno) 3:56,73
W dal
1. Wiktoria Przyłucka (SP 4 Chełmno) 3,91
2. Lena Panek (SP 2 Chełmno) 3,81
3. Maria Mrozek (SP 2 Chełmno) 3,57
Kula
1. Hanna Beska (SP 2 Chełmno) 6,60
2. Nicole Krzekatowska (SP 4 Chełmno) 5,73
3. Alicja Niedzielska (SP 4 Chełmno) 5,00
Chłopcy
100 m
1. Michał Krawczyk (SP 4 Chełmno) 12,27
2. Adrian Marchlewski (SP 2 Chełmno) 12,53
3. Brajan Ośmiałowski (SP 2 Chełmno) 12,96
3. Bartosz Wiśniewski (SP 2 Chełmno) 12,96
300 m
1. Michał Krawczyk (SP 4 Chełmno) 41,74
2. Adrian Marchlewski (SP 2 Chełmno) 42,75
3. Filip Szymborski (SP 4 Chełmno) 43,48
1500 m
1. Robert Włodarczyk (SP 4 Chełmno) 5:43,34
2. Mateusz Barański (SP 2 Chełmno) 5:55,12
3. Filip Stefaniak (SP 4 Chełmno) 6:10,91
W dal
1. Daniel Solski (SP 4 Chełmno) 5,06
2. Daniel Mańkowski (SP 4 Chełmno) 4,71
3. Robert Włodarczyk (SP 4 Chełmno) 4,69
Kula
1. Łukasz Lewandowski (SP 4 Chełmno) 10,78
2. Jakub Jęcz (SP 4 Chełmno) 6,72
WIĘCEJ O SPORCIE SZKOLNYM W CHEŁMNIE
/fot. prawa autorskie Urząd Miasta Chełmna/