MIEJSKIE I POW. DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE [WYNIKI, GALERIA]
Blisko 200 dzieci i młodzieży (w tym ponad 100 ze szkół z Chełmna) wzięło udział (04.04.2023) w finałach miejskich i powiatowych Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiadzie w drużynowych biegach przełajowych.
Zawody wspólnie przeprowadzili Miejski i Powiatowy Organizator Sportu. Zmagania odbyły się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Mielcarskiego w Chełmnie.
KOMUNIKAT KOŃCOWY [MEDALIŚCI]
MIASTO CHEŁMNO
Igrzyska Dzieci dziewcząt (2012 i młodsi) 800 m
1. SP 4 Chełmno
2. 2P 1 Chełmno
3. SP 2 Chełmno
Igrzyska Dzieci chłopców (2012 i młodsi) 800 m
1. SP 1 Chełmno
2. SP 2 Chełmno
3. SP 4 Chełmno
Igrzyska Dzieci dziewcząt (2010-2011) 1000 m
1. SP 4 Chełmno
2. SP 2 Chełmno
3. SP 1 Chełmno
Igrzyska Dzieci chłopców (2010-2011) 1000 m
1. SP 2 Chełmno
2. SP 1 Chełmno
3. SP 4 Chełmno
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt (2008-2009) 1000 m
1. SP 2 Chełmno
2. SP 4 Chełmno
3. SP 1 Chełmno
Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy (2008-2009) 1000 m
1. SP 2 Chełmno
2. SP 1 Chełmno
Zwycięzcy kategorii – jako zwycięzcy etapu miejskiego – byli automatycznie klasyfikowani w mistrzostwach powiatu
POWIAT
Igrzyska Dzieci dziewcząt (2012 i młodsi) 800 m
Drużynowo
1. SP 4 Chełmno
2. SP Papowo
3. SP Kolno
Indywidualnie
1. Nadia Wiśniewska (Stolno)
2. Wiktoria Kurzeja (Papowo)
3. Wiktoria Trzcińska (Stolno)
Igrzyska Dzieci chłopców (2012 i młodsi) 800 m
Drużynowo
1. SP 1 Chełmno
2. SP Papowo
3. SP Kolno
Indywidualnie
1. Wojciech Starczewski (Katolicka SP Chełmno)
2. Daniel Gross (Papowo)
3. Patryk Wójcik (SP 2 Chełmno)
Igrzyska Dzieci dziewcząt (2010-2011) 1000 m
Drużynowo
1. SP 4 Chełmno
2. SP Papowo
3. SP Kolno
Indywidualnie
1. Aleksandra Pawlikowska (Stolno)
2. Zuzanna Fiałkowska (SP 2 Chełmno)
3. Michalina Miraszewska (SP 2 Chełmno)
Igrzyska Dzieci chłopców (2010-2011) 1000 m
Drużynowo
1. SP 2 Chełmno
2. SP Stolno
3. SP Papowo
Indywidualnie
1. Jakub Dziewiątkowski (SP 1 Chełmno)
2. Łukasz Maćkowski (SP 1 Chełmno)
3. Xawier Orenkiewicz (SP 2 Chełmno)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt (2008-2009) 1000 m
Drużynowo
1. SP 2 Chełmno
2. SP Kolno
3. SP Stolno
Indywidualnie
1. Marta Kensik (SP 2 Chełmno)
2. Ewa Świąder (Stolno)
3. Martyna Danielewska (SP 2 Chełmno)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy (2008-2009) 1000 m
Drużynowo
1. SP Stolno
2. SP 2 Chełmno
3. SP Papowo Biskupie
Indywidualnie
1. Karol Kleist (Stolno)
2. Filip Bonas (Stolno)
3. Kacper Delikat (Stolno)
Licealiada dziewcząt (2003 i młodsi) 1200 m
Drużynowo
1. ZS CKZ Grubno
Indywidualnie
1. Weronika Płatek (Grubno)
2. Marika Krzesimowska (Grubno)
3. Antonina Kurzeja (Grubno)
Licealiada chłopców (2003 i młodsi) 1200 m
Drużynowo
1. ZS CKZ Grubno
2. ZS 2 Chełmno
3. ZS 1 Chełmno
Indywidualnie
1. Jan Starczewski (ZS 1 Chełmno)
2. Piotr Wojciechowski (Grubno)
3. Kacper Słomski (Grubno)
/zdj. Urząd Miasta Chełmna/