TURNIEJ MIKSTÓW Z OKAZJI DNIA KOBIET [WYNIKI, GALERIA]

W sobotę i niedzielę (11-12.03.2023) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie rozegrano 3. Halowy Turniej Mikstów z okazji Dnia Kobiet w tenisie ziemnym pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmna.

Najlepszą parą okazali się Anna Ośmiałowska i Antoni Ośmiałowski z Chełmna, którzy od początku sportowej kariery trenowani są przez Pawła Karolczaka.

– Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a szczególnie finał który obfitował w to, co kibice lubią najbardziej, a więc zagrania przy siatce, wiele wymian i nagłe zwroty akcji – mówi Paweł Karolczak, koordynator turnieju. – Zwycięzcy turnieju przegrywali w pierwszym secie 5:2 i wystarczyłby jeszcze jeden gem dla pary Sadowczyk/Maron, aby wygrać seta. Tak się jednak nie stało, bo para Ośmiałowska/Ośmiałowski zdołała odrobić straty, aby w tiebreaku wygrać 7:3. Zwycięska para była faworytem, ale nigdy wcześniej nie udało jej się wygrać turnieju miksta – dodał.

Turniej trwał 18 godzin i był sędziowany przez Mirosława Dziambę i Pawła Karolczaka. W sumie odbyły się 22 mecze.

W ceremonii podsumowania wzięli udział Katarzyna Lubańska – radna województwa kujawsko-pomorskiego oraz Dorota Żulewska – przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Ochrony Środowiska Rady Miasta Chełmna.

Organizatorami turnieju byli Szkoła Tenisa Karol i Urząd Miasta Chełmna. Zapraszamy do obejrzenia materiału zdjęciowego /fot. M. Ośmiałowska/.

POBIERZ KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU – KLIKNIJ TUTAJ

/zdj. główne: najlepsza czwórka turnieju, fot. M. Ośmiałowska/

Ostatnie posty
Skip to content