NOCNE BIEGANIE CHEŁMIŃSKĄ STARÓWKĄ [ZAPISY I LISTA STARTOWA – AKTUALIZACJA]
W piątek 26 sierpnia 2022 roku w Chełmnie odbędzie się 3. Nocne Bieganie Chełmińską Starówką. Start na rynku w Chełmnie o godz. 20.30. Trasa w porównaniu do dwóch poprzednich edycji została zmieniona. Zapraszamy do zapisów (szczegółowe informacje w regulaminie).
W tym roku po raz pierwszy odbędzie się także rywalizacja sztafet.
LISTA STARTOWA – INDYWIDUALNIE (STAN NA 23.08.2022)
LP | IMIĘ I NAZWISKO | ROK URODZENIA | MIEJSCOWOŚĆ | KLUB/TEAM | WPISOWE |
---|---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof Bątkowski | 1985 | Chełmno | – | Tak |
2 | Hanna Grochowska | 1985 | Chełmno | – | |
3 | Krzysztof Kruk | ||||
4 | Anna Dróżdż | 1991 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | Tak |
5 | Dawid Koliński | 1989 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | Tak |
6 | Beata Chudecka | 1979 | Gródek | Diabelskie Pioruny | Tak |
7 | Emilia Janeczko | 1983 | Nakło nad Notecią | Skra Paterek | Tak |
8 | Joanna Gesing | 1986 | Bieńkówka | – | Tak |
9 | Bartosz Korzec | 1990 | Chełmno | – | Tak |
10 | Weronika Cendrowska | 1995 | Chełmno | – | Tak |
11 | Krzysztof Lewandowski | 1982 | Borówno | – | Tak |
12 | Tatiana Nowicka | Terespol Pomorski | Diabelskie Pioruny | Tak | |
13 | Marcin Wiszowaty | 1985 | Chełmno | – | |
14 | Karol Schiedel | 2002 | Chełmno | Nadwiślanin Chełmno | Tak |
15 | Weronika Płatek | 2005 | Lisewo | Nadwiślanin Chełmno | Tak |
16 | Kamil Stenka | 2005 | Chełmno | Nadwiślanin Chełmno | Tak |
17 | Izabela Piasecka | 1994 | Kolno | – | Tak |
18 | Natalia Szczęch | 1998 | Nowawieś Chełmińska | – | Tak |
19 | Monika Beauvale | 1979 | Rozgarty | – | |
20 | Maciej Banaś | 1989 | Chełmno | – | Tak |
21 | Sławomir Chorążak | 1971 | Unisław | – | Tak |
22 | Damian Ciupa | 1987 | Świecie | – | Tak |
23 | Monika Gordon | 1987 | Świecie | – | Tak |
24 | Krzysztof Jaruszewski | 1976 | Chełmno | – | Tak |
25 | Sabina Jakubowska | 1983 | Łubianka | – | Tak |
26 | Piotr Gordon | 1984 | Świecie | – | Tak |
27 | Michał Okoński | 1968 | Chełmno | CHKKK Chełmno | |
28 | Sławomir Hara | 1987 | Rybieniec | – | Tak |
29 | Jan Starczewski | 2008 | Chełmno | Nadwiślanin Chełmno | Tak |
30 | Mateusz Ossowski | 1991 | Gdynia | Nadwiślanin Chełmno | Tak |
31 | Sławomir Szewczuk | 1979 | Chełmno | Dragon Chełmno | Tak |
32 | Wioletta Kalachurka | 1978 | Świecie nad Osą | – | Tak |
33 | Mirosław Bojke | 1973 | Chełmno | – | Tak |
34 | Magdalena Jeziorska | 1995 | Chełmno | Nadwiślanin Chełmno | Tak |
35 | Jakub Kunkel | 1989 | Chełmno | Szkoła Kyokushin Karate Świecie | |
36 | Jarosław Panasiuk | 1970 | Chełmno | – | Tak |
37 | Mateusz Szczepański | 1994 | Szembruk | Rogóźno Klub Start Team Wąbrzeźno | Tak |
38 | Mateusz Kęska | 2001 | Świecie | – | Tak |
39 | Marcin Motofa | 1982 | Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | Tak |
40 | Sławomir Karnowski | 1974 | Chełmno | – | Tak |
41 | Roman Wernik | 1976 | Świecie | – | Tak |
42 | Krzysztof Gładysz | 1975 | Świecie | – | Tak |
43 | Edyta Gładysz | 1976 | Świecie | – | Tak |
44 | Grzegorz Ciastek | 1963 | Chełmno | – | Tak |
45 | Adam Zabrocki | 1977 | Bydgoszcz | SHUGO | Tak |
46 | Michał Kęska | 1995 | Świecie | – | Tak |
47 | Barbara Zielińska | 1980 | Chełmża | SHUGO | Tak |
48 | Katarzyna Jastrzębska | 1985 | Rypin | Lech Rypin | Tak |
49 | Rafał Nizwantowski | 1983 | Wąbrzeźno | Przepuklina Run Team | Tak |
50 | Dorota Gałuszka | 1979 | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
LISTA STARTOWA – SZTAFETY (STAN NA 23.08.2022)
Sztafety kobiety
1.Jowita Falkowska (2000, Chełmno, niezrzeszona) – Magdalena Grzenkowitz (2000, Chełmno, niezrzeszona)
Sztafety mężczyźni
1. Leszek Śpica (1969, Bydgoszcz, niezrzeszony) – Dariusz Grzenkowitz (1969, Chełmno, niezrzeszony)
2.Marcel Gaszkowski (2006, Chełmno, CHKKK Chełmno) – Filip Tomczak (2009, Chełmno, CHKKK Chełmno)
3. Maciej Jasiński (1995, Gdańsk, niezrzeszony) – Mateusz Murawski (1995, Chełmno, niezrzeszony)
Sztafety mieszane
1. Agnieszka Lewandowska (1985, Starogard Gdański, Speed Ladies) – Krzysztof Tokarski (1958, Gdańsk, SKS)
2. Rafał Pastuszak (1978, Łopatki, Start Team Wąbrzeźno) – Marta Miraszewska (1992, Mgoszcz, Start Team Wąbrzeźno)