MISTRZOSTWA POLSKI W ENDURO W CHEŁMNIE [WYNIKI, GALERIA]

W sobotę i niedzielę (29-30.04.2023) Chełmno było gospodarzem III i IV rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w enduro. Zmagania były jednocześnie 1. Memoriałem Mirosława Malca. Wystartowało blisko 150 zawodników.

Zawody rozegrano na torze motocrossowym przy “Żelaznym Moście”. Organizatorem był KM Wisła Chełmno przy wsparciu Gminy Miasto Chełmno.

W ceremonii wręczenia nagród wzięli udział burmistrz miasta Chełmna Artur Mikiewicz i przewodniczący rady miasta Chełmna Wojciech Strzelecki.

– Dziękuję organizatorom, dziękuję uczestnikom, miasto Chełmno będzie stawiało na sporty motocyklowe, już zapraszam na kolejne zawody w naszym mieście, czyli wrześniowy finał Mistrzostw Polski w motocrossie – powiedział Artur Mikiewicz, burmistrz miasta Chełmna.

– Organizacja mistrzostw kosztowała nas mnóstwo pracy. Ostatni miesiąc, to była już harówka od rana do wieczora. Cieszymy się, że wszystko się udało – powiedział Władysław Knap, prezes KM Wisła Chełmno.

W związku z tym, że zawody stanowiły Memoriał Mirosława Malca, to w Chełmnie pojawiło się wielu byłych reprezentantów Polski w enduro i motocrossie.

MP w enduro składają się w sezonie 2023 z sześciu podwójnych rund. Kolejne dwie w Lublinie.

WYNIKI III I IV RUNDY MP I PP W CHEŁMNIE – KLIKNIJ TUTAJ

/materiał zdjęciowy: UM Chełmna/

Ostatnie posty
Skip to content