1 |
I runda Chełmińskiej Ligi Baśki |
09.10.2017 |
Bolesław Manikowski (Świecie) |
2 |
II runda Chełmińskiej Ligi Baśki |
14.11.2017 |
Stanisław Kolarz (Świecie) |
3 |
III runda Chełmińskiej Ligi Baśki |
11.12.2017 |
Piotr Śmigielski (Chełmno) |
4 |
I runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
08.01.2018 |
Zbigniew Łaszewski (Świecie) |
5 |
II runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
12.02.2018 |
Jan Manikowski (Świecie) |
6 |
III runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
12.03.2018 |
Mieczysław Kuliczkowski (Świecie) |
7 |
IV runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
16.04.2018 |
Antoni Madecki (Świecie) |
8 |
V runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
14.05.2018 |
Tadeusz Karczewski (Chełmno) |
9 |
VI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
11.06.2018 |
Piotr Śmigielski (Chełmno) |
10 |
VII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
09.07.2018 |
Bolesław Manikowski (Świecie) |
11 |
VIII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
13.08.2018 |
Zbigniew Łaszewski (Świecie) |
12 |
IX runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
10.09.2018 |
Zbigniew Łaszewski (Świecie) |
13 |
X runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
08.10.2018 |
Stanisław Wiśniewski (Świecie) |
14 |
XI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
12.11.2018 |
Krzysztof Kromp (Kiełp) |
15 |
XII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2018 |
10.12.2018 |
Zbigniew Łaszewski (Świecie) |
16 |
I runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
14.01.2019 |
Jan Manikowski (Świecie) |
17 |
II runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
11.02.2019 |
Jan Wójtowicz (Świecie) |
18 |
III runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
11.03.2019 |
Zbigniew Pacholski (Świecie) |
19 |
IV runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
08.04.2019 |
Bogusław Kowalkowski (Chełmno) |
20 |
V runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
13.05.2019 |
Piotr Rebelak (Świecie) |
21 |
VI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
10.06.2019 |
Mariusz Nowakowski (Unisław) |
22 |
VII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
08.07.2019 |
Marian Jagodziński (Chełmno) |
23 |
VIII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
12.08.2019 |
Piotr Śmigielski (Chełmno) |
24 |
IX runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
09.09.2019 |
Bogusław Drywa (Bukowiec) |
25 |
X runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
07.10.2019 |
Jan Gulczyński (Kijewo) |
26 |
XI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
18.11.2019 |
Andrzej Komasiński (Świecie) |
27 |
XII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2019 |
09.12.2019 |
Zbigniew Kuciak (Chełmża) |
28 |
I runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
13.01.2020 |
Marian Ziemiński (Raciniewo) |
29 |
II runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
10.02.2020 |
Piotr Karpiński (Unisław) |
30 |
III runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
09.03.2020 |
Dariusz Bąk (Mgoszcz) |
31 |
IV runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
15.06.2020 |
Piotr Karpiński (Unisław) |
32 |
V runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
20.07.2020 |
Piotr Karpiński (Unisław) |
33 |
VI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
17.08.2020 |
Bogusław Kowalkowski (Chełmno) |
34 |
VII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2020 |
21.09.2020 |
Bogdan Kłosowski (Chełmża) |
35 |
I runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
14.06.2021 |
Jan Wójtowicz (Świecie) |
36 |
II runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
12.07.2021 |
Grzegorz Syrocki (Kijewo Królewskie) |
37 |
III runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
09.08.2021 |
Henryk Zatorski (Chełmża) |
38 |
IV runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
13.09.2021 |
Tadeusz Karczewski (Chełmno) |
39 |
V runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
11.10.2021 |
Mariusz Nowakowski (Raciniewo) |
40 |
VI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
15.11.2021 |
Zbigniew Pacholski (Świecie) |
41 |
VII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2021 |
06.12.2021 |
Jerzy Studnicki (Malankowo) |
42 |
I runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
17.01.2022 |
Zbigniew Pacholski (Świecie) |
43 |
II runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
21.02.2022 |
Mariusz Nowakowski (Raciniewo) |
44 |
III runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 222 |
14.03.2022 |
Andrzej Czerwiński (Wierzbowo) |
45 |
IV runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
11.04.2022 |
Grzegorz Poznański (Chełmża) |
46 |
V runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
16.05.2022 |
Tadeusz Karczewski (Chełmno) |
47 |
VI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
13.06.2022 |
Ryszard Mróz (Chełmno) |
48 |
VII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
11.07.2022 |
Jerzy Lewandowski (Raciniewo) |
49 |
VIII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
08.08.2022 |
Tadeusz Świerczyński (Polski Konopat) |
50 |
IX runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
12.09.2022 |
Bogusław Kowalkowski (Chełmno) |
51 |
X runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
10.10.2022 |
Jerzy Pianowski (Chełmża) |
52 |
XI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
14.11.2022 |
Roman Płatek (Chełmża) |
53 |
XII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2022 |
12.12.2022 |
Jerzy Pianowski (Chełmża) |
54 |
I runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
16.01.2023 |
Grzegorz Nowak (Grudziądz) |
55 |
II runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
13.02.2023 |
Grzegorz Poznański (Chełmża) |
56 |
III runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
13.03.2023 |
Grzegorz Lehrke (Chełmno) |
57 |
IV runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
17.04.2023 |
Edward Witek (Świecie) |
58 |
V runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
15.05.2023 |
Janusz Olszewski (Chełmża) |
59 |
VI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
12.06.2023 |
Henryk Zatorski (Chełmża) |
60 |
VII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
10.07.2023 |
Edward Witek (Świecie) |
61 |
VIII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
14.08.2023 |
Bogusław Kowalkowski (Chełmno) |
62 |
IX runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
11.09.2023 |
Mariusz Nowakowski (Raciniewo) |
63 |
X runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
09.10.2023 |
Marian Jagodziński (Chełmno) |
64 |
XI runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
13.11.2023 |
Józef Pieńczewski (Chełmża) |
65 |
XII runda Grand Prix Burmistrza Chełmna 2023 |
|
|