FINAŁ GRAND PRIX BURMISTRZA CHEŁMNA W BAŚCE
W poniedziałek (06.12.2021) w Ośrodku Wypoczynkowym “ZAZ nad Jeziorem” w Chełmnie odbyła się finałowa runda cyklu Grand Prix Burmistrza Chełmna w baśce. Zwycięzcą ostatniej rundy został Jerzy Studnicki z Malankowa, a całego cyklu Mariusz Nowakowski z Raciniewa.
Puchary i nagrody dla najlepszych zawodników sezonu ufundowali burmistrz miasta Chełmna Artur Mikiewicz i przewodniczący rady miasta Chełmna Wojciech Strzelecki.
Puchary i nagrody dla najlepszych mieszkańców Gminy Kijewo Królewskie ufundował wójt gminy Arkadiusz Stefaniak.
Ceremonię podsumowania cyklu prowadził Zbigniew Orzechowski.
TOP 15 VII RUNDY GP BURMISTRZA
1. Jerzy Studnicki (Malankowo) 28
2. Grzegorz Poznański (Chełmża) 22
3. Mariusz Nowakowski (Raciniewo) 19
4. Jerzy Pianowski (Chełmża) 18
5. Bogusław Drywa (Bukowiec) 18
6. Florian Kadukowski (Chełmża) 18
7. Tadeusz Karczewski (Chełmno) 18
8. Tadeusz Rosa (Czarże) 18
9. Marian Jagodziński (Chełmno) 18
10. Grzegorz Leśniewski (Chełmża) 17
11. Henryk Zatorski (Chełmża) 16
12. Krzysztof Trzciński (Bągart) 16
13. Mieczysław Kuliczkowski (Świecie) 16
14. Bogdan Kłosowski (Chełmża) 15
15. Janusz Olszewski (Chełmża) 14
KLASYFIKACJA KOŃCOWA GP BURMISTRZA 2021
1. Mariusz Nowakowski (Raciniewo) 133
2. Henryk Zatorski (Chełmża) 131
3. Krzysztof Kromp (Kiełp) 130
4. Zbigniew Pacholski (Świecie) 124
5. Piotr Śmigielski (Chełmno) 118
6. Tadeusz Karczewski (Chełmno) 117
7. Bogusław Kowalkowski (Chełmno) 111
8. Grzegorz Syrocki (Kijewo) 111
9. Mieczysław Kuliczkowski (Świecie) 111
10. Krzysztof Trzciński (Bągart) 109
11. Marian Jagodziński (Chełmno) 106
12. Bogusław Drywa (Bukowiec) 105
13. Grzegorz Leśniewski (Chełmża) 99
14. Stanisław Kolarz (Świecie) 99
15. Tadeusz Rosa (Czarże) 98
16. Dariusz Bąk (Mgoszcz) 96
17. Grzegorz Poznański (Chełmża) 95
18. Jan Wójtowicz (Świecie) 88
19. Henryk Pchełka (Bukowiec) 84
20. Grzegorz Lehrke (Chełmno) 84
21. Jerzy Studnicki (Malankowo) 78
22. Leszek Makowski (Świecie) 78
23. Piotr Rebelak (Świecie) 76
24. Bogdan Kłosowski (Chełmża) 75
25. Marek Topolewski (Toruń) 71
26. Zbigniew Kucharzewski (Chełmża) 68
27. Wiesław Żywicki (Chełmno) 66
28. Edmund Kurzawski (Chełmża) 60
29. Jan Gulczyński (Kijewo) 59
30. Jerzy Pianowski (Chełmża) 58
31. Zbigniew Sulowski (Świecie) 58
32. Krzysztof Polakowski (Chełmża) 54
33. Jerzy Lewandowski (Raciniewo) 54
34. Florian Kadukowski (Chełmża) 52
35. Janusz Olszewski (Chełmża) 46
36. Piotr Karpiński (Unisław) 38
37. Ryszard Mróz (Chełmno) 33
38. Marian Ziemiński (Raciniewo) 32
39. Zbigniew Frank (Unisław) 31
40. Lech Orłowski (Chełmża) 29
41. Marian Wiśniewski (Świecie) 26
42. Jarosław Gil (Czarże) 22
43. Zbigniew Łaszewski (Świecie) 20
44. Kazimierz Klarkowski (Chełmża) 18
45. Jan Nowacki (Chełmża) 15
46. Piotr Szutkowski (Chełmża) 14
47. Arkadiusz Mahlzan (Szubin) 10
48. Edward Witek (Chełmża) 7
NAJLEPSI Z GMINY KIJEWO KRÓLEWSKIE
1. Krzysztof Kromp (Kiełp)
2. Grzegorz Syrocki (Kijewo)
3. Krzysztof Trzciński (Bągart)
KALENDARZ I WYNIKI TURNIEJÓW W 2021 ROKU
RUNDA | TERMIN | ZWYCIĘZCA | WYNIKI |
---|---|---|---|
I runda | 14.06.2021 | Jan Wójtowicz (Świecie) | SPRAWDŹ |
II runda | 12.07.2021 | Grzegorz Syrocki (Kijewo) | SPRAWDŹ |
III runda | 09.08.2021 | Henryk Zatorski (Chełmża) | SPRAWDŹ |
IV runda | 13.09.2021 | Tadeusz Karczewski (Chełmno) | SPRAWDŹ |
V runda | 11.10.2021 | Mariusz Nowakowski (Raciniewo) | SPRAWDŹ |
VI runda | 15.11.2021 | Zbigniew Pacholski (Świecie) | SPRAWDŹ |
VII runda | 06.12.2021 | Jerzy Studnicki (Malankowo) | SPRAWDŹ |