„DWÓJKA” I „JEDYNKA” MISTRZAMI CHEŁMNA W KOSZYKÓWCE

Szkoła Podstawowa nr 2 Chełmno wśród dziewcząt (opiekun Mirosław Gajewski), a Szkoła Podstawowa nr 1 Chełmno (opiekun Beata Kocoń) wśród chłopców zostały mistrzami Chełmna do la lat 13 w koszykówce i będą reprezentowały miasto Chełmno na szczeblu powiatowym w Igrzyskach Dzieci (klasy 1-6).

Do mistrzostw dziewcząt zgłosiła się tylko SP 2 Chełmno, a do mistrzostw chłopców SP 2 i SP 1. Nie grały drużyny SP 4 Chełmno.

WYNIKI

Dziewczęta
Na zawody stawiła się jedynie Szkoła Podstawowa nr 2 Chełmno

Chłopcy
SP 1 Chełmno – SP 2 Chełmno 40:17

Tabela
1. SP 1 Chełmno 1-0 (AWANS)
2. SP 2 Chełmno 0-2

/zdj. główne: reprezentacja chłopców SP 1 Chełmno, fot. B. K./

Ostatnie posty
Skip to content