LISTA STARTOWA – DŁUGODYSTANSOWE PŁYWANIE [AKTUALIZACJA]
W niedzielę 11 lipca 2021 roku nad Jeziorem Starogrodzkim w Chełmnie odbędą się 2. Długodystansowe Zawody Pływackie Jeziora Starogrodzkiego. Cały czas trwają zapisy.
TAK BYŁO PRZED ROKIEM – ZOBACZCIE ZDJĘCIA I WYNIKI Z 2020 ROKU
LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTA
LP | IMIĘ I NAZWISKO | ROK URODZENIA | MIASTO | KLUB | DYSTANS |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz Grzelczak | 1985 | Środa Wlkp. | – | 1 000 m |
2 | Jędrzej Gralik | 1992 | Bydgoszcz | Bydgoskie Okonie | 3 000 m |
3 | Piotr Golombek | 1967 | Grudziądz | – | 1 000 m |
4 | Michał Królikowski | 1980 | Jarużyn | – | 1 000 m |
5 | Łukasz Płosiński | 1983 | Bydgoszcz | – | 3 000 m |
6 | Wiesław Szymański | 1957 | Nowe | Total Immersion Nowe | 1 000 m |
7 | Wiesław Orlikowski | 1957 | Tuchola | Toruń Multisport Team | 3 000 m |
8 | Waldemar Bogusz | 1962 | Wrocław | TMT Toruń | 3 000 m |
9 | Michał Grygorewicz | 1986 | Bytkowice | – | 1 000 m |
10 | Karol Maćkowski | 2003 | Chełmno | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 3 000 m |
11 | Dariusz Więckowski | 1980 | Bydgoszcz | AMS Triathlon | 3 000 m |
12 | Emilia Tofil | 2005 | Gdynia | KS Delfin Gdynia | 1 000 m |
13 | Krzysztof Czerniecki | 1987 | Chełmno | UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno | 1 000 m |
14 | Karol Teodorowicz | 1990 | Chełmno | UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno | 1 000 m |
15 | Sebastian Koszewski | 1988 | Chełmno | UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno | 1 000 m |
16 | Marek Motylewski | 1961 | Chełmno | Mondi Świecie | 1 000 m |
17 | Dominik Stępień | 2002 | Chełmno | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 3 000 m |
18 | Jakub Minta | 1988 | Luboń | KP Żaglica Poznań | 1 000 m |
19 | Łukasz Flisikowski | 1981 | Starogard Gdański | OlimpSwim/TRI Starogard | 3 000 m |
20 | Zbigniew Maniszewski | 1955 | Unisław | TRISPACE/Treek | 1 000 m |
21 | Magdalena Zajączek | 1976 | Wągrowiec | Warta Poznań | 3 000 m |
22 | Krzysztof Kubiak | 1989 | Poznań | KP Żaglica Poznań | 3 000 m |
23 | Vladimir Vokhminov | 1988 | Poznań | KP Żaglica Poznań | 3 000 m |
24 | Maciej Pilc | 1979 | Poznań | KP Żaglica Poznań | 1 000 m |
25 | Mateusz Kędzior | 1973 | Poznań | KP Żaglica Poznań | 1 000 m |
26 | Paweł Mańkowski | 1974 | Poznań | KP Żaglica Poznań | 3 000 m |
27 | Joanna Wróblewska | 1971 | Unisław | – | 1 000 m |
28 | Sławomir Wróblewski | 1971 | Unisław | – | 1 000 m |
29 | Anna Kotecka | 1965 | Poznań | Warta Poznań | 3 000 m |
30 | Grzegorz Monczak | 1973 | Daszewice | 3WILL | 1 000 m i 3 000 m |
31 | Radosław Staszkiewicz | 1968 | Bydgoszcz | – | 3 000 m |
32 | Małgorzata Bołtuć | 1983 | Wrocław | – | 1 000 m i 3 000 m |
33 | Maciej Paczkowski | 1986 | Gdynia | – | 3 000 m |
34 | Marek Ziobro | 1982 | Chełmno | – | 1 000 m |
35 | Edyta Klimza | 1981 | Toruń | – | 1 000 m |
36 | Jakub Cimachowski | 1980 | Solec Kujawski | CimaTech | 3 000 m |
37 | Robert Ciepłowski | 1977 | Bydgoszcz | – | 3 000 m |
38 | Piotr Sudoł | 1980 | Bydgoszcz | – | 3 000 m |
39 | Jakub Herold | 1981 | Bydgoszcz | – | 3 000 m |
40 | Łukasz Baczyński | 1983 | Bydgoszcz | – | 1 000 m |
Ostatnie posty