9 MEDALI LUKS CHEŁMNO W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŻAKÓW

W Grudziądzu (29.04.2023) odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego żaków w tenisie stołowym. LUKS Chełmno – podopieczni trenerów Janusza Błażejewicza i Dariusza Koconia – zdobył dziewięć medali (2 złote, 3 srebrne, 4 brązowe) oraz wywalczył jeden awans do MP.

Medali mogło być więcej, ale w zawodach z powodu choroby nie wystąpił jeden z najlepszych żaków województwa Jakub Pankowski.

Największą niespodziankę turnieju sprawili Mikołaj Drzazga i Karol Szulc, który w deblu zajęli trzecie miejsce. W ćwierćfinale wyeliminowali wyżej notowaną parę KS Nowej Ery Toruń Ignacy Utylski – Adrian Nowakowski.

W niedzielę – także w Grudziądzu – turniej drużynowy.